ERNA Matk 2021

6. – 8.08.2021

TULEMUSED on SIIN ja pildid siin (NB! lisada võib ka oma Erna Matka pildid).


MATKA JUHEND: Matka juhend on kättesaadav SIIN!
STARDIAJAD on SIIN.

Sel aastal korraldab Eesti Skautide Ühing juba 22. ERNA Matka. Matkal on avatud kolm erineva pikkusega rada – Hauka, Tümleri, Skautlik – vali endale sobiv välja ja tule pane ennast proovile!

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Matkale on oodatud kõik, kes naudivad väljakutseid ja on valmis panema ennast proovile nii mööda metsi matkates kui ka tegevuspunktides fantaasiarohkeid ülesandeid lahendades.

TEGEVUS/EESMÄRK: Osalejatel on võimalus nautida Kesk-Eesti mitmekesist loodust samaaegselt pannes proovile enda vastupidavus, võimed ja oskused. Seda kõike ei tehta rajal üksi – matkal ollakse meeskonnaga, mis annab sulle parajal määral tuge ja õpetab koostööd. Just see on koht, kus saad tundma oma kaaslaste nõrkusi ja tugevusi, kogeda tema tuge ja pühendumist ning koos püüelda finiši poole.

RAJAD:
1. HAUKA RADA
Läbimiseks 36h
4-6 inimest võistkonnas (kõik vähemalt 18-aastased)
Rajal on vastutegevus

2. TÜMLERI RADA
Läbimiseks 24h
4-6 inimest võistkonnas (sh 1 inimene vähemalt 18-aastane)
Rajal on vastutegevus

3. SKAUTLIK MATKARADA
Läbimiseks 16h
4-6 inimest võistkonnas (sh 1 täiskasvanu või kõik liikmed vähemalt 15-aastased) **

*Lõpu orienteerumisei pikkuse ja raskuse saab iga võistkond ise valida. Ette on antud maksimaalne rajal viibimise aeg.
** Kui meeskonnas on alaealised liikmed on vajalik eestkostja kirjalik nõusolek. Kirjaliku nõusoleku põhja saamiseks kirjuta erna@skaut.ee. Kui meeskonna mõni liige on alla 15-aastane ning meeskonnas puudub täiskasvanud liige, aga soov osaleda on suur, võta meiega ühendust ja proovime leida lahenduse.

OSAVÕTUTASUD:

  • Hauka rada ja Tümleri rada:
  1. periood (1.mai – 30 juuni)   45.- / inimene
  2. periood (1.juuli – 31.juuli)     55.- / inimene
  • Skautlik matkarada:
  1. periood (1.mai – 30 juuni)   40.- / inimene (kuni 16.aastased 15.- / inimene)
  2. periood (1.juuli – 31.juuli)     50.- / inimene (kuni 16.aastased 20.- / inimene)

Osavõtutasu tasumine kinnitab registreeringu. Kõik osavõtutasud peavad laekuma hiljemalt 31.07.2021. Osavõtumaks tasuda Eesti Skautide Ühingu kontole EE581010022049447003 (pangakood: 401, SWIFT kood: EEUHEE2X), märkides selgitusse “ERNA matk”, võistkonna nimi, raja nimi ja mitme inimese eest tasuti. Osavõtutasu tagastamisele ei kuulu. Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse osalemisega üritusel, sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

REGISTREERIMINE: Registreerimine avati 1.05.2021 ning kestab kuni 31.07.2021 või kuni kohti jätkub.

TRANSPORT: Transport stardipaika/finišipaigast on osalejate enda organiseerida. Kautlas saab telkida ja siinkohal paneme osalejatele südamele, et pärast matka lubataks endale kindlasti väike puhkus enne rooli taha istumist. Finišis pakume sooja suppi, teed ja sauna.

LISAINFO: ERNA matk 2021 infojuht Kadri Liivat, erna[at]skaut.ee

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias:
ERNA Matk 2021 üritus
ERNA Matka Facebookis
ERNA Matk Instagramis
Matka lõpetamine ja osalejate auhindamine toimub pühapäeva hommikul Kautlas, kuhu ootame kõiki matkal osalejaid, korraldajaid, aga ka kõiki teisi huvilisi.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: ERNA matk 2021 toimumist toetab Haridus- ja Teadusministeerium, Nissan, Matkasport, Tactical Foodpack, Eesti Print, Logotikke, Uuskasutuskeskus, Cosius pubi, Aike, Joka, Nevi jpm.

NB! Tactical Foodpack pakub kõikidele ERNAkatele soodustust! Erihinna saamiseks sisesta “erna21” kood Tactical foodi kodulehelt tooteid tellides ja saad 20% soodustust. Koodi saad sisestada ostukorvis.

ERNA Matkale saab registreerida alates 01.05.2021.